Solin - Dinamo 2:1

B momčad Dinama bez pozitivnog rezultata u Solinu

Autor fotografije: Pixsell

U 18. kolu Druge HNL druga momčad Dinama ostala je nažalost bez pozitivnog rezultata u Solinu. Domaćin je slavio rezultatom 2:1, a jedini pogodak za plave postigao je Martin Baturina.

Već u 8. minuti utakmice sudac Cindrić svirao je penal za domaće, a siguran s bijele točke bio je Duje Ninčević koji je preciznim udarcem doveo Solin u vodstvo. Domaćin je bolje otvorio susret, ali momčad Damira Krznara vratila se u igru pogotkom Martina Baturine u 33. minuti utakmice. Na odmor se otišlo s rezultatom 1:1.

U drugom poluvremenu, točnije u 61. minuti, Solin ponovno pogađa za vodstvo, a strijelac je ovoga puta bio Matej Jukić. Pokušao je Dinamo do kraja susreta postići izjednačujući pogodak i stvarati prilike, ali to nažalost nije uspio, mreža domaćina nije se više zatresla.

U zadnjih 10 prvenstvenih ogleda plavi imaju pet pobjeda, jedan remi i četiri poraza.

Priliku za nove bodove Dinamo će tražiti za sedam dana kada plavima u goste stiže momčad Croatia Zmijavci.