Video sažetak

Pogledaj highlightse: Dinamo u Kranjčevićevoj protiv Lokomotive do nova vrijedna tri boda

Autor fotografije: Luka Stanzl/PIXSELL

Dinamo je u utakmici 31. kola SuperSport HNL-a na gostovanju kod Lokomotive ubilježio vrijednu 1:0 pobjedu i tako nastavio svoj kontinuitet sjajnih rezultata.

Plavi su u Kranjčevićevoj upisali sedmu uzastopnu pobjedu u domaćem prvenstvu, a gol vrijedan tri boda zabio je Sandro Kulenović u 60. minuti utakmice.

U idućem kolu plavima slijedi gostovanje u Varaždinu, a susret će se odigrati u subotu 27. travnja s početkom u 17:00 sati. Informacije o ulaznicama za tu utakmicu potražite OVDJE.

U međuvremenu, najbolje trenutke i sažetak utakmice iz Kranjčevićeve možete pogledati u nastavku:

Vezane vijesti:

KULENOVIĆEV VOLEJ ZA VELIKO SLAVLJE U GRADSKOM DERBIJU

TRENER JAKIROVIĆ: OSJEĆA SE POZITIVA, ČESTITAM DEČKIMA, SAD NAM FOKUS NA VARAŽDINU

VIDEO | KULENOVIĆ I NEVISTIĆ: ZASLUŽENO SMO POBIJEDILI, JEDVA ČEKAMO SVAKU UTAKMICU