Prijavi se putem email-a ili Facebooka

Zaboravili ste lozinku? Kliknite ovdje

Morate ispuniti ovo polje Morate unijeti valjanu email adresu
Morate ispuniti ovo polje

Postani dio Dinamove obitelji!

Registriraj se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici

Registriraj se putem email-a ili Facebooka

Ako već imaš korisnički račun Prijavi se

Morate ispuniti ovo polje
Morate ispuniti ovo polje
Morate ispuniti ovo polje Morate unijeti valjanu email adresu

Unesite svoju email adresu i poslati ćemo vam upute za resetiranje lozinke

Morate ispuniti ovo polje Morate unijeti valjanu email adresu

Promocija kalendara

Dinamo posvetio kalendar slavnoj generaciji

U petak, 9. prosinca, u hotelu '' 67. '' ispod južne tribine maksimirskog stadiona promoviran je kalendar GNK Dinamo za 2017. godinu. Modri je klub odlučio priču kalendara za iduću godinu posvetiti najvećem uspjehu u povijesti Dinama - slavnoj 1967. godini i osvajanju Kupa velesajamskih gradova. 

Na svečanoj ceremoniji prisustvovali su igrači iz generacije '67., dok su prigodnim govorom kalendar uzvanicima predstavili predsjednik Dinama g. Mirko Barišić, legende modroga kluba g. Slaven Zambata i g. Zlatko Škorić, kao i kapetan prve momčadi Domagoj Antolić

- Drago mi je što je klub odlučio posvetiti kalendar za 2017. godinu slavnoj generaciji. Ta generacija iz 1967. ostavila je dubok trag u našem klubu, ostvarili su najveći uspjeh u bogatoj povijesti našeg kluba i zaslužili su ovaj kalendar. Imao sam iznimnu sreću što sam od nekih od proslavljenih igrača iz te generacije učio nogomet, zahvaljujem im se na tome, te naša generacija s ponosom može slijediti njihove puteve - rekao je kapetan prve momčadi. 

Kalendar je u prodaji u web shopu i na Dinamovom kiosku, a cijena iznosi 40 kuna.

Također, u prodaji su trodijelni uredski kalendar s motivom 1967. te jednolisni kalendar Dinama s fotografijom prve momčadi. 

 

Šaljem...
{{comment.Date | date:'dd.MM.yyyy HH:mm'}}
{{ comment.User.NameUser }}

Ovaj članak još nema niti jedan komentar.
Učitavam komentare...