70. obljetnica imenjaka Dinama

Pobjeda Dinama protiv imenjaka u Donjoj Mahali

Modri je klub posjetio Donju Mahalu i domaći NK Dinamo povodom 70. obljetnice kluba, u sklopu kojeg je odigrana prijateljska utakmica. Povijesno, prvo gostovanje Dinama u Donjoj Mahali proteklo je u sjajnoj atmosferi, a krajnji rezultat glasio je 5:0.

Stotine navijača dočekale su Modre uz veliki pljesak, skandiranje i zastave. Dinamo je krenuo u sastavu s Livakovićem na vratima, u zadnjoj liniji igrali su Stojanović, Benković, Lešković i Lecjaks. Doumbia je bio zadnji vezni, dok su ofenzivnu četvorku činili Olmo, Moro, Knežević i debitant Antonio Marin. U napadu je zaigrao Hilal Soudani. Nakon pola sata igre iz igre su izašli redom: Livaković, Soudani, Lešković, Moro, Doumbia, Olmo i Benković. Zamijenili su ih: Maglica, Zagorac, Gojak, Perić, Gogić, Hodžić i Rrahmani.

Dinamo je od početak preuzeo dominaciju nad utakmicom, ali prvi pogodak pao je tek u smiraj prvog dijela kad je Petar Stojanović doveo Dinamo u vodstvo. Odmah početkom nastavka krenula je golijada. Prvo je Amer Gojak povisio rezultat u 53. minuti, a zatim je i Armin Hodžić pogodio za 3:0 u 59. minuti susreta. Tri minute kasnije Gojak još jednom pronalazi put do mreže. Nakon nešto više nakon sat vremena igre Dinamo je postigao i peti pogodak, strijelac je bio Hodžić

Pred Modrima je sada reprezentativna stanka, a zatim 14. listopada dočekuju Osijek u sklopu Hrvatski Telekom Prve lige.

NK Dinamo Donja Mahala - GNK Dinamo 0:5 (0:1)

NK Dinamo: Živković - Mišković, J. Filipović, I. Filipović, Mrkaljević, Ružić, Gajčević, Vidović, Buljubašić, Turbić, Breškić. Još su igrali: Stojković, Knežević, Klaić, Pejić, Maskaljević, Živković.

GNK Dinamo (4-1-4-1): Livaković (od 30. Zagorac) - Stojanović (od 46. Ćorić), Lešković (od 30. Maglica), Benković (od 30. Perić), Lecjaks (od 46. Henriquez) - Doumbia (od 30. Gojak) - Olmo (od 30. Gogić), Knežević, Moro (od 30. Hodžić), Marin - Soudani (od 30. Rrahmani).

Strijelci: 0:1 - Stojanović (44.), 0:2 - Gojak (53.), 0:3 - Hodžić (59.), 0:4 - Gojak (62.), 0:5 - Hodžić (71.)