Izjava trenera nakon pobjede

Petev: Gol Soudanija najljepši otkad sam u Dinamu

Autor fotografije: Sanjin Strukic/PIXSELL

Modri su s 3:1 pobjedom slavili protiv gradskog rivala iz Kajzerice. Poslije utakmice s Lokomotivom, glavni trener Dinama Ivajlo Petev nikako nije bio zadovoljan prikazanom igrom momčadi.

- Jedino čime sam zadovoljan su tri osvojena boda i tri postignuta pogotka. Nismo dobro ušli u utakmicu, igrali smo presporo iako smo stvorili 3-4 prilika. Ali, kada niste na sto posto, onda to ovako izgleda. Još jednom ponavljam, nije to bila dobra utakmica s naše strane, bitno da smo uzeli tri boda i idemo dalje - impresija je trenera Peteva na susret.

Od 56. minute Modri su igrali bez defenzivnog veznog Jonasa koji je izašao zbog ozljede. Koliko je ozbiljna ozljeda? - Zavrtjelo mu se nakon tog duela, nadam se da će za par dana sve biti u redu - otkrio je bugarski stručnjak.

Novinare je interesiralo zbog čega momčad nije bila na sto posto: - Zbog mnogo stvari, od broja utakmica koje smo odigrali ove sezone, do puno mladih igrača u momčadi. Nakon dobre prezentacije protiv Juventusa puno smo pričali da ne 'polete', o pravoj motivaciji i pristupu igri. Nažalost, nije se ostvarila ideja koju smo željeli.

Alžirac Hilal Soudani postigao je majstorski pogodak u predzadnjoj minuti igre, kad je nakon asistencije Sose 'škaricama' poentirao u protivničku mrežu: - To je najljepši gol koji sam do sada vidio otkad sam u Dinamu. Šteta samo što smo tek u 89. minuti stvorili našu najbolju akciju - za kraj je odgovorio Petev te čestitao sretan Božić navijačima s obzirom da je ovo bila posljednja utakmica na Maksimiru ove godine.