FK Sloboda Tuzla - GNK Dinamo 1:1 (1:1)

Sloboda: Lakić, Muratović, Bekić, Jusić, Ivetić, Pršeš, Hodžić, Bekrić, Livančić, Ristić, Smajić

Dinamo: Zagorac - Pinto, Dilaver, Moubandje, Leovac - Đira - Jovićević (od 46. Gyuhyeong), Tolić, Atiemwen, Šitum - Baturina (od 65. Juric, Gogić, Hyunwoo, Šipoš, Olmo, Rešetar, Radić, Bagarić, Čuić, Šutalo, Mišković)

Strijelci: 1:0 Smajić (27.), 1:1 Jovićević (37.)

Igrači Dinama uveličali su stotu obljetnicu FK Sloboda Tuzla odigravanjem prijateljske utakmice. Momčad trenera Bjelice i domaćin odigrali su 1:1 na stadionu Tušanj, a u revijalnoj utakmici strijelac za Dinamo bio je mladi Filip Jovićević.

Kombinirali su Moubandje i Tolić odmah na početku, ali akcija nije završila pogotkom. Nešto kasnije Baturina je pokušao realizirati jedan ubačaj u peterac, ali na kraju se pred golom sudara s domaćim vratarem. Sloboda je zatresla stativu Dinama nakon 20 minuta igre, a uskoro smo vidjeli i kazneni udarac za domaćina. Nakon što je sudac označio igranje rukom Dilavera, precizan je s bijele točke u 27. minuti za vodstvo Slobode bio Smajić.

Atiemwen je ubrzo imao priliku s ruba kaznenog prostora kada je loptu poslao malo pokraj desne vratnice, a par minuta kasnije Zagorac je obranio pokušaj domaćina iz kontra akcije. Uskoro su Plavi stigli do izjednačenja. Nakon prekršaja na domaćoj polovici sudac je dosudio slobodni udarac za Dinamo, a iskosa s lijeve strane Filip Jovićević direktnim udarcem na gol precizno šalje loptu u mrežu za 1:1. Mladi igrač imao je još jednu izglednu prigodu u prvom dijelu kada je s desetak metara u padu loptu poslao preko gola. Na odmor se otišlo uz 1:1.

U drugom poluvremenu Gyuhyeong silovito šalje loptu malo preko gola Slobode, a trener Bjelica uvodi i kompletno novi sastav odnosno sve mlade igrače s klupe. Do kraja utakmice bilo je još nekoliko dobrih situacija pred domaćim golom, Juric je obranio jedan dalekometni pokušaj domaćina iz slobodnog udarca, ali više nije bilo promjene rezultata.