Hajduk (4-3-1-2): Ljubić - Šehić, Batarelo, B. Mikulić, Bradarić - Sahiti (od 90. Vušković), Nejašmić, Pasariček - Teklić (od 68. Pršir) - Špikić (od 72. Delić), Šego. Trener: Siniša Oreščanin.

Dinamo (4-2-3-1): Horkaš - Barišić, Džijan, K. Hyunwoo (od 76. Gogić), P. Mikulić - Tolić (od 61. Plantak), Franjić - Hasić, Cekici, Marin (od 45+1. K. Gyuhyeong) - Ćuže. Trener: Igor Jovićević.

Žuti kartoni: Cekici (28.), B. Mikulić (68.), Ljubić (84.)

Strijelci: 1:0 - autogol Barišić (22.) , 2:0 - Sahiti (87.)

Druga momčad Dinama nije uspjela doći do bodova na Poljudu. U mini derbiju druge HNL, druga momčad Hajduka slavila je s 2:0

Trener Igor Jovićević odlučio se za sastav s Džijanom na stoperu i debitantom Petrom Mikulićem na lijevom beku. Dva zadnja vezna bili su Tom Alen Tolić i Bartol Franjić, dok je u vrhu napada bio Mario Ćuže. Strategija Dinama bila je prepustiti posjed lopte protivniku te kroz brza krila zaprijetiti.

Prvo poluvrijeme nije bilo sadržajno prilikama. Prvu priliku imao je Dinamo u šestoj minuti, kad je nakon ubačaja Marina i bloka obrane Hajduka, Barišić šutirao, ali obranio je vratar Ljubić. Presudan trenutak utakmice zbio se nakon 22. minute kad je nakon jedne dijagonalne lopte Mikulić ispao, Šehić pobjegao po desnoj strani te ubacio u kazneni prostor gdje se lopta nespretno odbija od Tomislava Barišića i završava u mreži Dinama.

U 28. minuti sporna situacija u kaznenom prostoru Hajduka, Cekici je nakon prodora pao i poslije odluke suca te protesta zaradio žuti karton. Do kraja poluvremena zbog ozlijede ramena iz igre je morao izaći Antonio Marin

Nastavak susreta ponudio je različiti Dinamo, koji je preuzeo inicijativu i tražio izjednačenje. Ipak, Hajduk je imao dvije prilike, prvo u 53. minuti Teklić je poslao loptu preko gola, a zatim deset minuta kasnije Horkaš lijepo brani udarac Šega s ruba kaznenog prostora.

Dominirao je Dinamo u posljednjoj četvrtini utakmice, prvo je u 69. minuti Barišić ubacio s desne strane, ali u petercu Ćuže nije dobro zahvatio loptu glavom. Samo par minuta kasnije nakon lijepe akcije udarac Kim Gyuhyeonga blokiran je u posljednji trenutak.

Do kraja susreta druga momčad Hajduka iskoristila je napadačke pretenzije Dinama, i u 87. minuti postigla drugi pogodak. Nakon greške obrane Dinama, Sahiti se izborio za loptu te s 15-ak metara poslao loptu u mrežu.

Nakon pet odigranih utakmica Dinamo II ima devet osvojenih bodova, s tri pobjede i dva poraza. Idući susret na rasporedu je za sedam dana kad na Hitrec-Kacian dolazi NK Kustošija.