ZADAR: Gluić – Bilaver (88. Jović), Jurjević, Jerbić, Paleka – Tokić, Miletić (68. Bubnjar); Čirjak, Šutić (56. Terkeš), Blažević – Butić

DINAMO II: Miškić – Boras, Stolnik, N. Taravel, Mamić – Pavičić, Šunjić: Olmo (46. Diop), Halilović (61. Muhar), Gojak – Badji

SUDAC: Josip Lučić (Vinkovci), GLEDATELJA: 400

STRIJELCI: 0-1 Badji (24.), 1-1 Butić (74.)

Dvije momčadi, dvije međusobne utakmice, po dva boda za oba takmaca, ukupno dva pogotka... Takav je učinak Dinama II i Zadra nakon njihova drugog okršaja ove sezone u Drugoj HNL. U subotnjem su dvoboju 14. kola u zadarskim Stanovima odigrali 1-1, a remizirali su i u prvom dijelu sezone kad je na igralištu Hitrec-Kacian bilo 0-0...

Mrežu je načeo maksimirski napadač Badara Badji u 24. minuti vješto izmaknuvši domaćem braniču Jerbiću i vrataru Gluiću pri čemu je fantastičnim udarcem zakucao loptu u mrežu. Prihvatio je loptu na desnoj strani, nešto više od deset metara udaljen od vrata, i snažnim udarcem ljevicom pogodio suprotne rašlje!

Domaćima je bod osigurao Butić u 74. minuti. Tokić se izborio za loptu, proigrao Butića, koji ju je u nastavku akcije precizno lansirao u donji kut. Lopta je okrznula stativu i odbila se u mrežu.

Obje su momčadi krenule otvoreno. Bilaver je u četvrtoj minuti zavrnuo u sredinu, Šutić dohvatio loptu bedrom pri čemu je dobila nezgodnu putanju, ali ju je vratar Miškić uspio uhvatiti. Već je u sljedećem napadu Badji osvanuo sam pred vratarem Gluićem, ali je snažnim udarcem promašio vrata.

Nakon Dinamova je vodstva Šutić lansirao loptu prema vratima, ali ju je Miškić novom sjajnom reakcijom uspio bekendirati i otkloniti opasnost.

Dinamo II nakon ovoga je remija ostao na petom mjestu, u 14 je kola osvojio 19 bodova. U dvoboju 15. kola, sljedeće subote u 14 sati, u goste u Maksimir dolazi Cibalia.