Trener Petev nakon derbija:

Ispričavam se navijačima

Autor fotografije: Igor Kralj/PIXSELL

Glavni trener Dinama, Ivajlo Petev komentirao je derbi susret protiv Hajduka (0:2) riječima:

- Ovo je možda bila jedna od najlošijih utakmica Dinama otkad sam ja trener. Nevjerojatan je pristup s puno individualnih grešaka, ponašanje, što vodi do nesigurnosti i malo samopouzdanja. Tako smo i primili dva gola. Jedino što mogu reći, ispričavam se svim navijačima koji su došli i bili uz nas do zadnje minute. Ovo je bila loša utakmica i našim ponašanjem nismo zaslužili tri boda.

O izostanku Ćorića iz početnog sastava: - Ćorić nije spreman za više od 30 minuta, to je moj dojam. Dao sam priliku Kneževiću jer je bio mjesec dana odličan na treninzima. Nije nitko pojedinačno kriv jer krivi smo svi. Svi smo bili loši i sramota me da gledam ovakav Dinamo.

Dinamo je propustio priliku smanjiti bodovnu prednost Rijeke ovim derbijem s Hajdukom: - Rijeka ima veliku prednost i sami smo krivi što smo im to dopustili. Ali, to je sport nažalost.

Treneru je žao što je Dinamo tako izgledao u najvećoj utakmici, derbiju: - Preuzimam odgovornost kao trener i prvi sam krivac. Ne možemo imati takav pristup u najvećem derbiju u Hrvatskoj... da nismo trenirali 3-4 dana siguran sam da bismo odigrali bolje.

- Šteta da je sve bilo na Soudaniju. Nije imao sreće iako je imao par šansi. Međutim, da smo mi bili dobri, i drugi bi igrači imali prilike - rekao je trener na kraju konferencije.