Slaven Belupo - Dinamo 1:4

Plavi upisali uvjerljivu pobjedu u Koprivnici

U 10. kolu Hrvatski Telekom Prve lige Dinamo je slavio na gostovanju kod Slaven Belupa rezultatom 4:1 te je upisao zaslužena nova tri boda!

Plavi su postigli pogotke nakon vrlo lijepih akcija. Prvi pogodak postigao je Deni Jurić nakon krasne akcije Josipa Mišića i mladog Martina Baturine, a pred kraj prvog poluvremena Bruno Petković je istrčao u kontru i dodao do Mislava Oršića koji zabija sjajan pogodak iz voleja za 2:0. Na 3:0 postavio je Petković nakon sjajne lopte Luke Ivanušeca u drugom dijelu susreta, dok je četvrti gol stigao u 77. minuti kada je Duje Čop postavio na 4:0. Jedini pogodak za domaćina postigao je Grgić u 80. minuti.