UEFA Liga nacija

Rrahmani poentirao za Kosovo

Autor fotografije: Sanjin Strukic/PIXSELL

Stoper Dinama, Amir Rrahmani sudjelovao je u 4:0 pobjedi Kosova na Azerbajdžanom. U 61. minuti postigao je i treći pogodak na utakmici. Za izabranu vrstu Kosova, Rrahmani je odigrao ukupno 14 utakmica te pritom postigao tri pogotka. Reprezentacija Kosova izborila je play-off UEFA Lige nacija D te plasman u ligu C.

U remiju kod Portugala (1:1), za reprezentaciju Poljske igrao je od 79. minute Damian Kadzior. Bio je to njegov treći nastup za Poljsku.

Antonio Marin s Hrvatskom U-19 izborio je Elitno kolo i plasman u drugi krug kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Armeniji. Marin je igrao svih 90 minuta u 1:1 remiju protiv Makedonije, u 2:1 pobjedi nad Luksemburgom postigao je pogodak, dok je protiv Češke (2:2) izašao nakon devet minuta igre zbog ozljede.