Nemaš račun? Registriraj se

Registracija je uspješno izvršena. Na tvoj mail smo poslali link za potvrdu korisničkog računa.

Hvala vam
Nova Lozinka

Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun

Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite

Odabrali ste resetiranje lozinke

Molimo postavite novu lozinku za svoj korisnički račun

Nemaš račun?
Nemaš račun? Registriraj se

Postani dio Dinamove obitelji!

Registriraj se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici

Presented by

FAVBET logo

Ne možeš pronaći ono što tražiš?
Možda ti pomogne nešto od sljedećeg:

Dinamo danas broji 65243 članova i prijatelja kluba
Učlani se

Plavi furiozni i bez dvojice svojih glavnih strijelaca

  Zajedno su zabili 20 golova, ali i kad ne igraju – Dinamo II trese mreže. Bez prvoga strijelca Badare Badjija, bez drugoga najboljeg strijelca Endrija Çekiçija, ali i bez "generatora“ Tibora Halilovića na zadnjem veznom... I u takvoj, pomalo“kombiniranoj“ momčadi Dinamo II lomi suparničke obrane. Plavi su, dakle, prošloga vikenda, u zadnjoj prvenstvenoj utakmici, posve razmontirali svojega zadnjeg suparnika, kvartovskoga susjeda Maksimir, čak sa 8:0, te na vrhu ljestvice pobjegli pratiteljima na četiri boda prednosti.

  A, učinili su to bez dvojice svojih udarnih strijelaca, koji su od početka sezone kombinirano postigli 20 golova. Dinamo II i bez njih je u sastavu, dakle, upisao drugu najveću pobjedu u dosadašnjem dijelu prvenstva. Na vrhu i dalje strši onih 9:0 protiv Zeline početkom listopada. Doduše, osam su golova "podarili“ i Vrapču još sredinom rujna. No, u obje su ove utakmice zabijali i Badji i Çekiçi. Vrapču su, primjerice, njih dvojica zajedno čak pet puta tresli mrežu.

  Kako god, Badji je ove sezone zabio 13 pogodaka u devet nastupa, Çekiçi nešto "skromnijih“ sedam golova u 10 utakmica. Protiv Maksimira, pak, nisu mogli nastupiti: Badji zbog tri žuta kartona, Çekiçi zbog obaveza u albanskoj reprezentaciji.

  No, zato su protiv zelenih iz maksimirskog Oboja zablistali Ivan Fiolić, Domagoj Vlak, Filip Škvorc... Pripomoglo je, istina, i opravdano isključenje Maksimirova lijevog braniča Perića koji je, pri rezultatu 0:0 u devetoj minuti, rukom zaustavio loptu u izglednoj situaciji za pogodak skrivivši pritom i jedanaesterac.

  Sljedeći je suparnik plavima – Dubrava. A, ona se ovog vikenda "zagrijavala“ u Dinamovu stilu: napunila je suparničku mrežu. Svladala je Trnje u gostima 6:1 te tako najavila subotnji spektakl na igralištu u Dubravi. Ogled počinje u 13:30.

Kopirano!