Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun
Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite
Link za ponovno postavljanje lozinke poslan je na vašu E-mail adresu. Možete zatvoriti ovu stranicu i nastaviti oporavak računa putem linka.
Registracija je uspješno izvršena. Na tvoj mail smo poslali link za potvrdu korisničkog računa.
Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun
Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite
Odabrali ste resetiranje lozinke
Molimo postavite novu lozinku za svoj korisnički račun
Postani dio Dinamove obitelji!
Registriraj se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici
Prijavi se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici
Ne možeš pronaći ono što tražiš?
Možda ti pomogne nešto od sljedećeg:
Hrvatska nogometna reprezentacija porazom 3:1 od Meksika završila je svoj nastup na Svjetskom prvenstvu. Našoj reprezentacija trebala je pobjeda za prolaz, no Meksiko je bio bolji i na koncu, uz Brazil, zasluženo ide u drugi krug natjecanja.
Hrvatska nije loše otvorila utakmicu; dapače, u prvom dijelu je bilo nekoliko obostranih prilika s time što je najbliže pogotku bio siloviti udarac Herrere koji je pogodio spoj prečke i stative. Nažalost, u nastavku je igrao samo Meksiko. Igrači u zelenim dresovima dobivali su gotovo sve duele i pogotkom kapetana Marqueza nakon kornera poveli u 72. minuti.
Samo tri minute kasnije Meksikanci su odigrali još jednu odličnu i brzu akciju koju je Guardado završio pogotkom. Niti tu nije bio kraj pa je nakon novog udarca iz kuta Hernandez u 82. minuti zabio za 3:0 da bi konačnih 3:1 postavio Perišić na lijepu asistenciju Rakitića par minuta prije kraja. Naš Marcelo Brozović nije ulazio u igru.
Hrvatska je tako s tri boda odnosno pobjedom i dva poraza završila svoj nastup na Svjetskom prvenstvu u Brazilu te se momčad u srijedu vraća kući.
Svjetsko prvenstvo, skupina A, 3. kolo: Meksiko – Hrvatska 3:1 (Marquez 72., Guardado 75., Hernandez 82. / Perišić 87.)