Nemaš račun? Registriraj se

Registracija je uspješno izvršena. Na tvoj mail smo poslali link za potvrdu korisničkog računa.

Hvala vam
Nova Lozinka

Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun

Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite

Odabrali ste resetiranje lozinke

Molimo postavite novu lozinku za svoj korisnički račun

Nemaš račun?
Nemaš račun? Registriraj se

Postani dio Dinamove obitelji!

Registriraj se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici

Presented by

FAVBET logo

Ne možeš pronaći ono što tražiš?
Možda ti pomogne nešto od sljedećeg:

Dinamo danas broji 65243 članova i prijatelja kluba
Učlani se

Izvještaj HHO-a o utakmici Dinamo - Rijeka

Hrvatski helsinški odbor objavio je izvješće o izravnoj prevenciji navijačkog nasilja s osvrtom na 12. kolo MAXtv Prve lige. Izvješće vezano za utakmicu Dinamo - Rijeka odigranu 6. listopada na Maksimiru prenosimo u cijelosti.

Na utakmici odigranoj u nedjelju, 6. listopada, u Zagrebu, na stadionu u Maksimiru, okupilo se oko 5000 gledatelja, a među njima i oko 150-200 pripadnika Armade (navijačka skupina HNK Rijeke).  Utakmica je protekla u korektnoj  atmosferi, osim što je u dva-tri navrata Armada skandirala "Jebo vas Mamić", "HNS pederi, nogomet ste sjebali" i "Ubij ubij purgera".

Znatnom smanjenju pirotehnike na stadionima najvjerojatnije  je doprinijela rigorozna kazna kojom su kažnjeni HNK Hajduk (200 tisuća kuna) i  HNK Rijeka (100 tisuća kuna ) za nerede u Rijeci. Uz to, na stadionu GNK Dinama ove je sezone izostalopaljenje I bacanje baklji  zahvaljujući  rigoroznim  kontrolama redara i predanoj asistenciji policije.

Kopirano!