FAVBET logo

Dinamo - Kustošija 3:2

Juniori u debiju Ivice Banovića svladali prvu momčad Kustošije

Dinamovi juniori obavili su u srijedu u prijepodnevnim satima prvu pripremnu utakmicu uoči početka nove sezone i odmjerili snage s prvom momčadi donedavnog drugoligaša Kustošije.

Vrijedi spomenuti i kako je dvoboj s Kustošijom ujedno bio i debi novog trenera juniorske momčadi Ivice Banovića. Utakmica je odigrana na terenu koji od kraja travnja nosi naziv "Luka Modrić", a plavi su nakon velikog rezultatskog preokreta upisali pobjedu 3:2.

Dvoboj nije započeo na najbolji način - već u 2. minuti Kustošija je preciznim udarcem Lovrena s ruba šesnaesterca došla u vodstvo. U 38. minuti nespretna reakcija u obrani donijela je Kustošiji novu šansu iz jedanaesterca, a siguran izvođač za 2:0 bio je Dujmović. I dok se činilo da će crveni na predah otići s dva pogotka prednosti, Čaić je srušen u šesnaestercu pa je i Dinamo nagrađen najstrožom kaznom, a siguran izvođač bio je Zlatan Koščević i plavi su smanjili na 2:1.

U 79. minuti sve veći presing Dinama urodio je još jednim plodom u obliku kaznenog udarca, a ovog puta udarac s bijele točke realizirao je Toni Majić. Konačni rezultat postavio je Graonić, koji je nakon sjajne polukontre plavih pogodio za preokret i 3:2.

Čestitamo našim juniorima na dobroj predstavi i odličnom rezultatu.