Nemaš račun? Registriraj se

Registracija je uspješno izvršena. Na tvoj mail smo poslali link za potvrdu korisničkog računa.

Hvala vam
Nova Lozinka

Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun

Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite

Odabrali ste resetiranje lozinke

Molimo postavite novu lozinku za svoj korisnički račun

Nemaš račun?
Nemaš račun? Registriraj se

Postani dio Dinamove obitelji!

Registriraj se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici

Presented by

FAVBET logo

Ne možeš pronaći ono što tražiš?
Možda ti pomogne nešto od sljedećeg:

Dinamo danas broji 65243 članova i prijatelja kluba
Učlani se

Jurčić: Jako sam zadovoljan prvim dijelom

Trener Modrih Krunoslav Jurčić bio je zadovoljan nakon utakmice u kojoj se Dinamo dodatno približio osmom uzastopnom naslovu prvaka.

- Moram izraziti zadovoljstvo jer smo dobili. Jako sam zadovoljan prvim dijelom, a htio bih naglasiti kako uvjeti za nogomet nisu baš bili idealni zbog jakog sunca i lošeg terena koji je "kriv" za brojne indvidiualne pogreške – rekao je trener pa nastavio.

- Pobjeda mi je bitna zbog dva razloga: prvo jer smo se približili naslovu prvaka, a drugi zato što smo htjeli dobiti sve četiri momčadi koje se bore za ostanak; to mi je bilo jako bitno jer znate kako kod nas uvijek ima raznih priča. Neka oni sami odluče tko će ostati u ligi, mislim da je to najpoštenije.

- Mi se okrećemo Slaven Belupu kako bismo, ako ne već sutra, onda sljedeći vikend i teoretski osigurali naslov prvaka – zaključio je trener Modrih nakon dvadesete prvenstvene pobjede ove sezone.

Kopirano!