Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun
Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite
Link za ponovno postavljanje lozinke poslan je na vašu E-mail adresu. Možete zatvoriti ovu stranicu i nastaviti oporavak računa putem linka.
Registracija je uspješno izvršena. Na tvoj mail smo poslali link za potvrdu korisničkog računa.
Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun
Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite
Odabrali ste resetiranje lozinke
Molimo postavite novu lozinku za svoj korisnički račun
Postani dio Dinamove obitelji!
Registriraj se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici
Prijavi se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici
Ne možeš pronaći ono što tražiš?
Možda ti pomogne nešto od sljedećeg:
Zabio je Hajduku i u dresu Varteksa i potom u majici maksimirskoga kluba. S Varteksom je u prve četiri utakmice pružio sjajan otpor tada jakoj splitskoj momčadi koja u ta četiri dvoboja nijednom nije uspjela svladati Varaždince. S Dinamom je, pak, odigrao osam utakmica protiv Hajduka na maksimirskom travnjaku i svaki put – pobijedio. Dinamov trener Damir Krznar u igračkoj je karijeri nastupajući za Varteks i Dinamo upisao dojmljiv učinak u okršajima protiv Hajduka.
Sa zagrebačkim plavima odigrao je osam derbija u Zagrebu od sedam šest u HNL-u, a jedan u Kupu. I svaki put je Dinamo slavio. Štoviše, Krznarov dolazak u Dinamo, tadašnju Croatiju, u ljeto 1995. godine koincidira sa silovitim rezultatskim uzletom plavih. Upravo je tada krenula serija od pet uzastopnih naslova prvaka i tri uzastopna Kupa. “U prijevodu”, maksimirska je momčad nakon njegova dolaska odmah povezala tri dvostruke krune zaredom.
Krznar je ujedno bio i strijelac u derbiju. U maksimirskoj pobjedi plavih s 2:0 u veljači 1998. godine zabio je drugi pogodak silovitim udarcem u 65. minuti.
Još je u dresu varaždinskog Varteksa imao zapažen učinak protiv splitskoga kluba. U prva četiri nastupa dohvatio je dva remija i dvije pobjede. U njegovoj varaždinskoj etapi karijere ukupan mu je omjer protiv Splićana u HNL-u 2-3-2. Jednom su se sučelili i u Kupu pri čemu je Hajduk bio bolji u dvjema polufinalnim utakmicama. Krznar je tada, u prvom polufinalnom dvoboju u Varaždinu, zabio pogodak u 62. minuti za vodstvo domaćih. Na kraju je bilo 1:1. Krznarov suigrač u toj utakmici bio je sadašnji izbornik hrvatske reprezentacije Zlatko Dalić.
Svoju zadnju službenu utakmicu u Dinamovu dresu na maksimirskom travnjaku Krznar je odigrao upravo protiv Hajduka. Bio je to derbi u kojem su plavi 1. svibnja 2004. svladali Splićane s 3:1 uz dva pogotka Branka Strupara. Četiri dana kasnije Krznar je u svojem zadnjem nastupu za maksimirsku momčad zaigrao upravo protiv svojega bivšeg kluba, Varteksa u Varaždinu, u prvoj utakmici finala Kupa. Dvoboj je završen remijem, 1:1, nakon čega je u uzvratu bilo 0:0 što je Zagrepčanima bilo dovoljno za pokal.