PL International Cup

Mladi dinamovci remizirali sa Southamptonom u Engleskoj

Autor fotografije: Southampton FC

Dinamovi mladi nogometaši u drugoj su utakmici na ovosezonskom izdanju Premier League International Cupa odmjerili snage sa Southamptonom i odigrali 2:2.

Iako su plavi dva puta tijekom utakmice imali prednost, na kraju nažalost nisu uspjeli stići do pobjede. Otvaranje je bilo kao iz snova - već u 1. minuti utakmice Toni Majić je zatresao protivničku mrežu i doveo Dinamo u vodstvo. "Sveci" su se brzo vratili u utakmicu - igrala se 14. minuta kada je Luke Pearce pogodio za 1:1.

U početnoj fazi drugog dijela momčad Ivice Banovića ponovno je povela. Tomas Baković je upisao asistenciju, a Vilim Gec zabio za 2:1. Desetak minuta prije kraja utakmice Luke Pearce je postigao svoj drugi pogodak i postavio konačnih 2:2.

Nakon uvodnog poraza protiv Chelseaja, Dinamo je tako osvojio prvi bod na turniru, a u grupnoj fazi očekuju ga još dvije utakmice - 17. siječnja igrat će protiv Brighton & Hove Albiona, a 19. siječnja protiv West Ham Uniteda.