Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun
Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite
Link za ponovno postavljanje lozinke poslan je na vašu E-mail adresu. Možete zatvoriti ovu stranicu i nastaviti oporavak računa putem linka.
Registracija je uspješno izvršena. Na tvoj mail smo poslali link za potvrdu korisničkog računa.
Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun
Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite
Odabrali ste resetiranje lozinke
Molimo postavite novu lozinku za svoj korisnički račun
Postani dio Dinamove obitelji!
Registriraj se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici
Prijavi se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici
Ne možeš pronaći ono što tražiš?
Možda ti pomogne nešto od sljedećeg:
Nakon susreta protiv Rijeke u Maksimiru, glavni trener Dinama Nikola Jurčević prokomentirao je derbi riječima:
- Sve je skupa moglo drugačije završiti. Čestitam Rijeci na pobjedi, imali smo velikih problema oko sastavljanja sastava, igrali smo s četiri debitanta. Žao mi je zbog tih dečki, svi su dali svoj maksimum, bili smo dominantni, stvorili smo više šansi. Nažalost 0:1 se piše, okrećemo se idućoj utakmici u kojoj ćemo biti kompletniji i kvalitetniji.
Teško je bilo složiti igru bez 11 standardnih igrača? - Bespredmetno je sad raspravljati o tome. Svako tko je gledao utakmicu vidio je kako je momčad dala svoj maksimum, ne mogu im zamjeriti.
Situacija sa Sosom i Benkovićem? - Na zadnjem treningu imali su određenih problema, ali ubrzo će se vratiti u pun pogon. Ćorić? Za sad ne mogu s precizno reći, dobio je udarac u patelu.
Zaključci iz dva posljednja domaća derbija, Dinamo ima problem s realizacijom? - Objektivno smo mogli doći do golova i bodova, kao i protiv Osijeka. Osim bodova, koji se jedini pišu, možemo biti zadovoljni u ovoj utakmici.