Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun
Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite
Link za ponovno postavljanje lozinke poslan je na vašu E-mail adresu. Možete zatvoriti ovu stranicu i nastaviti oporavak računa putem linka.
Registracija je uspješno izvršena. Na tvoj mail smo poslali link za potvrdu korisničkog računa.
Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun
Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite
Odabrali ste resetiranje lozinke
Molimo postavite novu lozinku za svoj korisnički račun
Postani dio Dinamove obitelji!
Registriraj se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici
Prijavi se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici
Ne možeš pronaći ono što tražiš?
Možda ti pomogne nešto od sljedećeg:
Dinamo u 11. kolu domaćeg prvenstva ide na teško gostovanje u Koprivnicu, kod momčadi koja je odličnim i sustavnim radom već godinama u vrhu domaćeg nogometa, a ove sezone igraju odlično te se na ljestvici nalaze odmah iza vodećeg Dinama.
Samo nekoliko dana nakon naporne utakmice u Ligi prvaka, ali i dalekog puta do Kijeva Modre u sljedećem, 11. kolu MAXtv Prve lige, čeka neugodna utakmica u Koprivnici. Ovim gostovanjem Dinamo će zaključiti vrlo teških posljednjih 20-tak dana u kojima je na rasporedu bilo čak sedam, uglavnom teških, utakmica.
Unatoč umoru od derbija s Hajdukom te potom teške utakmice u Kijevu, Dinamo u Koprivnicu ide po drugu prvenstvenu pobjedu zaredom. Naravno, domaća momčad napravit će sve kako se to ne bi dogodilo, a njihove ovogodišnje igre svakako pokazuju kako imaju razloga za optimizam. Naime, Farmaceuti su već na početku sezone odličnom igrom i sjajnom pobjedom nad Athletic Bilbaom najavili kako su ove sezone spremni za velike stvari.
Momčad Roya Ferenčine potom je istim tempom nastavila i u prvenstvu da bi u posljednjih nekoliko tjedana ipak pali. Naime, Slaven je dva tjedna zaredom, kada je Dinamo remizirao s Osijekom i upisao poraz na Kantridi, imao priliku zasjesti na vrh ljestvice, no Farmaceuti su dva puta poraženi i Dinamo je čak i povećao prednost. Prvo su doživjeli domaći 3:1 poraz od Rijeke da bi tjedan dana kasnije istim rezultatom od njih bio bolji i Hajduk.
Očekivano, Slaven se ipak malo dignuo nakon dva uzastopna poraza te u posljednjem kolu, prije tjedan dana, dva puta stizao prednost Intera i na koncu osvojio bod u Zaprešiću. Istina, Slaven je u Zaprešić došao bez čitavog niza ozlijeđenih igrača, a pitanje je kakvo će njihovo zdravstveno stanje biti protiv Dinama. Ono što je sigurno jest da trener Ferenčina neće moći računati na igrača koji je ove sezone skupio najviše nastupa u momčadi, braniča Matu Grgića koji je suspendiran zbog tri žuta kartona.
Na terenu će zato vrlo vjerojatno biti Bubnjić, neizostavni dio obrane Slavena te budući član talijanskog Udinesea, "vrijedni" Batarelo u sredini te "prekaljeni rutiner" Vugrinec u napadu. U svakom slučaju, Slaven Belupo ima dosta igrača u kadru tako da čak i uz moguće izostanke zbog ozljeda trener Ferenčina na raspolaganju ima niz kvalitetnih igrača.
Što se pak tiče statistike, Dinamo je odigrao 18 prvenstvenih utakmica u Koprivnici i upisao pobjede u pola njih; Slaven je bio bolji četiri puta dok je pet susreta završilo bez pobjednika. Ono što je svakako dobra vijest za gledatelje jest kako nijedan od tih 18 susreta nije završio bez postignutog pogotka. Podsjetimo, prošlosezonski susret ove dvije momčadi završio je pobjedom Dinama 2:0, a oba pogotka postigao je Ante Rukavina.
Dinamo sigurno neće lako do pobjede u Koprivnici, no nakon dobre igre, ali i poraza u Kijevu Modri će se sigurno što prije htjeti vratiti pobjedama. Prva prilika za to je već u Koprivnici.
MAXtv Prva liga, 11.kolo: NK Slaven Belupo - GNK Dinamo, Gradski stadion u Koprivnici, 19 sati