Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun
Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite
Link za ponovno postavljanje lozinke poslan je na vašu E-mail adresu. Možete zatvoriti ovu stranicu i nastaviti oporavak računa putem linka.
Registracija je uspješno izvršena. Na tvoj mail smo poslali link za potvrdu korisničkog računa.
Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun
Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite
Odabrali ste resetiranje lozinke
Molimo postavite novu lozinku za svoj korisnički račun
Postani dio Dinamove obitelji!
Registriraj se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici
Prijavi se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici
Ne možeš pronaći ono što tražiš?
Možda ti pomogne nešto od sljedećeg:
Dinamo je prvak Hrvatske! To je svakako najvažnija stvar koja se dogodila u 28. kolu domaćeg prvenstva, a što se tiče ostalih rezultata i raspleta na tablici – jasno je kako nas čeka izuzetno zanimljivih posljednjih pet kola.
Pet kola prije kraja prvenstva riješeno je tek jedno pitanje – ono prvaka. Dinamo je pobjedom u Vinkovcima osvojio osmu uzastopnu titulu, ali zato sva ostala pitanja ostaju otvorena. U vrlo lošem kolu za domaćine Split je protiv Osijeka jedini uspio zadržati sve bodove na domaćem terenu. Preostalih pet utakmica bilo je dovoljno domaćinima tek za dva boda, a posebno je zanimljivo bilo u Kranjčevićevoj.
Tamo su utakmicu "vrijednu ostanka u ligi" igrali Zagreb i Zadar, a gosti su pet minuta prije kraja imali pogodak prednosti i priliku s bijele točke, no Pjesnici su se obranili i uspjeli zabiti za izjednačenje. Inter je, pak, upisao domaći poraz od Istre 1961 koja se tako gotovo sigurno spasila i pobjegla iz opasne zone.
Dok se borba vodi za ostanak u ligi, ništa manje napeto nije niti pri vrhu gdje se love mjesta koja vode u Europu. Tako su itekako vrijedni bodovi koje je Lokomotiva odnijela s Kantride u izravnom dvoboju s Rijekom. U posljednjoj utakmici kola, koja je Modrima i matematički osigurala naslov, Slaven i Hajduk su odigrali neriješeno.
MAXtv Prva liga, 28. kolo: Slaven Belupo – Hajduk 1:1, Rijeka – Lokomotiva 1:3, Cibalia – Dinamo 0:1, Split – Osijek 4:1, Inter Zaprešić – Istra 1961 0:2, Zagreb – Zadar 1:1