Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun
Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite
Link za ponovno postavljanje lozinke poslan je na vašu E-mail adresu. Možete zatvoriti ovu stranicu i nastaviti oporavak računa putem linka.
Registracija je uspješno izvršena. Na tvoj mail smo poslali link za potvrdu korisničkog računa.
Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun
Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite
Odabrali ste resetiranje lozinke
Molimo postavite novu lozinku za svoj korisnički račun
Postani dio Dinamove obitelji!
Registriraj se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici
Prijavi se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici
Ne možeš pronaći ono što tražiš?
Možda ti pomogne nešto od sljedećeg:
Juniori Dinama osvojili su jubilarno 10. izdanje renomiranog međunarodnog turnira Mladen Ramljak. Na Hitrecu i terenima ispod južne tribine u četiri je dana odigrano čak 16 utakmica, a gledatelji su imali priliku vidjeti mlade nade iz čak pet zemalja. Na do sad najjačem izdanju turnira sudjelovala su dva hrvatska kluba (Dinamo, Hajduk), tri španjolska (Espanyol, Valenica, Real Betis) te po jedan iz Turske (Bucaspor), Ukrajine (Dynamo Kijev) i Rusije (Dynamo Moskva).
Iako juniorski nogomet nije blizak tako širokoj publici kao što je seniorski, gledatelji su i ove godine prepoznali kvalitetu jednog ovakvog turnira. Kao što je organizator najavljivao prije početka turnira, Dinamo se potrudio ove godine ugostiti najveće juniorske klubove - goste iz Španjolske koji igraju izuzetno lijep nogomet, tri istočna kluba koji igraju nešto tvrđu igru s dobro organiziranim napadima te splitski Hajduk protiv kojeg su utakmice uvijek napete, neizvjesne i nose neki poseban duh. Ima li ičega ljepšeg od pljeska gledatelja prilikom svakog dobrog poteza nekog od igrača, bez obzira na to o kojem se klubu radi? U četiri dana osam je klubova gledateljima prezentiralo sjajan nogomet, mnoštvo prekrasnih poteza i lijepih pogodaka. Rezultat nije uvijek bio zadovoljavajući za obje strane, no sve su momčadi uvijek bile nagrađivane velikim pljeskom. Zagrebačka je publika znala prepoznati svaku dobru akciju, cijeniti trud svake ekipe koja možda i nije pobijedila u pojedinom susretu i na kraju - pokazala je da zna dostojno i na pravi sportski način popratiti veliki turnir kao što je Ramljak.
U međunarodnim natjecanjima gotovo se uvijek osjeti veće zajedništvo navijača pa su tako i granice u navijaštvu između ''sjevera'' i ''juga'' na Ramljaku bile neprimjetne. Utakmice Dinama i Hajduka u grupnoj fazi turnira privukle su najviše gledatelja, dok je međusobni ogled modrih i bilih u finalu bio pravi nogometni spektakl. Više od 2500 gledatelja na Hitrecu, bez posebnog ulaza za gostujuće navijače, bez ikakvih neugodnih situacija i neprijateljskih tonova. Navijalo se ravnopravno i za svaku pohvalu.
Kao vjerna navijačica Dinama s ponosom sam velikim pljeskom nagradila pobjednike ovogodišnjeg izdanja turnira, ali jednako sam tako pljeskom podržala i igrače Hajduka koji su pokazali odličnu igru tijekom cijelog turnira. Možemo biti ponosni na to što smo u finalu turnira gledali dvije hrvatske momčadi, što nije postojala nikakva netrepeljivost, što je cijeli turnir odigran u sportskim granicama i što su navijači u svim susretima bodrili i jednu i drugu ekipu. Uz sjajan nogomet i mlade talentirane igrače, upravo je takav obrazac fair-play navijanja poželjan svugdje drugdje. Nadam se da će svaki idući ogled zagrebačke i splitske ekipe, bilo da se radi o mlađim kategorijama ili seniorima, proći u jednakom tonu - da će isključivo sportsko ozračje vladati na tribinama, baš kao i na terenu.