Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun
Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite
Link za ponovno postavljanje lozinke poslan je na vašu E-mail adresu. Možete zatvoriti ovu stranicu i nastaviti oporavak računa putem linka.
Registracija je uspješno izvršena. Na tvoj mail smo poslali link za potvrdu korisničkog računa.
Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun
Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite
Odabrali ste resetiranje lozinke
Molimo postavite novu lozinku za svoj korisnički račun
Postani dio Dinamove obitelji!
Registriraj se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici
Prijavi se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici
Ne možeš pronaći ono što tražiš?
Možda ti pomogne nešto od sljedećeg:
Uz izraženu energiju i zanos prema klubu i uz zajednički angažman pokušati podignuti Dinamo na još višu razinu, a po mogućnosti i nadmašiti rekordan broj članova iz prošle godine... To je dio izlaganja, djelić želja i planova s redovitoga sastanka Dinamovih povjerenika održanog u subotu poslijepodne u loži maksimirskog stadiona nedugo prije početka dvoboja protiv Istre 1961 na startu proljetne prvenstvene polusezone.
Sastanku su u ime kluba prisustvovali predsjednik Velimir Zajec, član Uprave Hrvoje Puhalo, predsjednik i dopredsjednik Odbora za članstvo Tomislav Globan i Tomislav Metelko, voditelji Odjela za članstvo Krešo Knezović i Ljubica Matanović kao i predstavnice Odjela Sara Tipura i Gracija Korošec.
– Nadam se da ćemo ove godine premašiti rekordnu brojku od 50.000 članova. Vi ste naš temelj, naše vezivno tkivo. Znate da je iza nas iznimno teška godina, ali uspjeli smo ući u Ligu prvaka, a kolo prije kraja otvorena nam je mogućnost plasmana u sljedeći krug. Uza sve to Dinamo jako dobro posluje. Okrenuli smo novu stranicu našega kluba dolaskom trenera Fabija Cannavara. Došao je bez velikih materijalnih potraživanja, sa željom da vrati klub na staze na kojima i treba biti. Vjerujem da ćemo napraviti što treba i osvojiti naslov prvaka – izvijestio je predsjednik Zajec.
Povjerenicima se obratio i Hrvoje Puhalo, član Uprave za prodaju, marketing, članstvo i tiketing.
– Vi ste srce ovog kluba, naša osnova, dio naše obitelji... Upravo ste vi oni koji nam puno pomažu, koji nas mogu dobro savjetovati, pogotovo zato što ste na “terenu”, u izravnoj komunikaciji s brojnim članovima. Cilj nam je ove godine dosegnuti 60.000 članova, dakle želimo se dodatno razvijati u svim našim županijama, ali i izvan Hrvatske – istaknuo je član Uprave Puhalo upoznavši povjerenike i s novim projektom programa lojalnosti.
Uslijedila je poticajna rasprava o aktualnim temama s ciljem zajedničkog pogleda na trenutačno stanje kluba, viziju budućnosti uz konstruktivnu razmjenu mišljenja i ideja.
Svi zajedno na početku su minutom šutnje odali počast našim dugogodišnjim povjerenicima koji su nas zauvijek napustili: Josipu Ištokoviću, Zvonimiru Brkašiću i Vlatku Periću.
Domaćini su ovom prilikom zahvalili i najboljima iz redova povjerenika. Na popisu laureata su Slavko Sraga, povjerenik s najvećim brojem članova, njih 1144, zatim Ante Biško sa 1001 i Zlatko Premuš s 830.