Trener Bjelica nakon utakmice

Zadovoljan sam utakmicom i rezultatom

Autor fotografije: Pixsell/Luka Stanzl

Trener Nenad Bjelica bio je kratak i jasan nakon 4:0 pobjede protiv Triglava: - Zadovoljan sam ovim rezultatom i utakmicom, pogotovo prvim poluvremenom. Dobro smo trčali, imali dobar tempo, lopta je brzo cirkulirala, zabili smo dva gola u prvom poluvremenu i imali nekoliko šansi. U nastavku smo dodali još dva gola i zadovoljili se još i boljim rezultatom. Bilo je dosta vruće na terenu i igrači su pazili da ne dođe do ozljeda. Moram reći da vidim pomake u odnosu na zadnju utakmicu, a ekipa će iz dana u dan sve bolje izgledati.

Posljednju utakmicu na pripremama u Sloveniji Dinamo igra u subotu, 7. srpnja, protiv poljske Cracovije.