Bravo Hrvatska!

Petković dvostruki strijelac u velikoj pobjedi Hrvatske

Hrvatska reprezentacija slavila je 3:0 protiv Mađarske u kvalifikacijskom susretu za Europsko prvenstvo odigranom na Poljudu!

Od prve minute u dresu Hrvatske nastup su upisali Bruno Petković i Dominik Livaković, a sjajni je napadač Dinama postigao i dva prekrasna pogotka. Kapetan reprezentacije Luka Modrić postigao je pogodak za rano vodstvo već u petoj minuti susreta, a Petković je bio precizan odličnim potezima u 24. i 42. minuti. U drugom poluvremenu nije bilo pogodaka, a na klupi su bili i prvotimci Dinama Mislav Oršić i Dino Perić.

Hrvatska u nedjelju igra još jedan kvalifikacijski susret, protiv Walesa u Cardiffu.

HRVATSKA - MAĐARSKA 3:0 (3:0)