Prijavi se putem email-a ili Facebooka

Zaboravili ste lozinku? Kliknite ovdje

Morate ispuniti ovo polje Morate unijeti valjanu email adresu
Morate ispuniti ovo polje

Postani dio Dinamove obitelji!

Registriraj se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici

Registriraj se putem email-a ili Facebooka

Ako već imaš korisnički račun Prijavi se

Morate ispuniti ovo polje
Morate ispuniti ovo polje
Morate ispuniti ovo polje Morate unijeti valjanu email adresu

Unesite svoju email adresu i poslati ćemo vam upute za resetiranje lozinke

Morate ispuniti ovo polje Morate unijeti valjanu email adresu

Razgovor na pripremama

VIDEO | Bočkaj: Dinamo mi je donio neprocjenjive trenutke

Dinamove pripreme su u završnoj fazi. Sutradan će plavi u Rovinju odigrati pripremnu utakmicu protiv Celja (14:30h, prijenos na klupskom YouTube kanalu), a zatim se zaputiti prema Zagrebu. 

Svakodnevno vam iz Rovinja donosimo zanimljivosti i razgovore s našim nogometašima, a najnoviji koji je stao pred mikrofon bio je popularni Petar Bočkaj. 

Polivalentan nogometaš na Maksimiru je od protekle zime, a jednogodišnji period bio je idealan za cjelokupni osvrt na period proveden u redovima hrvatskog prvaka. 

- Lijepo razdoblje, prvi put u životu sam postao prvak Hrvatske, a onda sam nedugo nakon toga osvojio i Superkup, mislim da mogu biti vrlo zadovoljan i samo trebam tako nastaviti dalje.

O uvjetima koje on i njegovi nogometaši imaju u Rovinju Bočkaj će reći sve najbolje.

- Imamo doista odlične uvjete za rad, hotel i hrana su na vrhunskom nivou. Otkad smo stigli, nije baš bilo previše sunca, ali bitno je da nije bilo prevelike zime i kiše, tako da smo odradili pripreme u nešto drukčijim, boljim uvjetima no što je to prethodno bio slučaj. 

U ostatku intervjua Bočkaj je progovorio o tome kako se slaže sa svojim cimerom Danielom Štefuljom, kako se snalazi u stolnom tenisu, kartanju bele i videoigrama, a i on nam je, kao i svi dosad, otkrio što očekuje od nastavka sezone. 

Intervju s Petrom Bočkajem pogledajte u videoprilogu: