Nemaš račun? Registriraj se

Registracija je uspješno izvršena. Na tvoj mail smo poslali link za potvrdu korisničkog računa.

Hvala vam
Nova Lozinka

Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun

Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite

Odabrali ste resetiranje lozinke

Molimo postavite novu lozinku za svoj korisnički račun

Nemaš račun?
Nemaš račun? Registriraj se

Postani dio Dinamove obitelji!

Registriraj se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici

Presented by

PSK logo

Ne možeš pronaći ono što tražiš?
Možda ti pomogne nešto od sljedećeg:

Momčadi

Marko Marić - Voditelj programa razvoja mlađih uzrasta kluba

Ivo Milić - Glavni skaut škole

Frano Leko - Koordinator kondicije

U sezoni 23/24. stručni stožer naših kategorija izgledati će ovako:

Juniori 1 - Ivica Banović, Ronald šiklić, Ante Kolak, Ivan Kovčić
Juniori 2 - Marijan Čaić, Marko Stojanović, Marko šarlija
Kadeti 1 - Ivica Landeka, Hrvoje Jukić, Dino Pervan, Ivan Kelava
Kadeti 2 - Tomislav Ceraj, Filip Kalamir, Marko Stojanović, Luka Lauš
Pioniri 1 - Andrej Mioković, Boban Đerić, Ivan šuta, Josip Zekić
Pioniri 2 - Bernard šolić, Matija Katalinić, Božo Raić, Josip Zekić
Mlađi Pioniri 1 - Marko Cindrić, Matej Žirović, Božo Raić, Ivan Kelava
Mlađi Pioniri 2 -Davor Cvetković, Luka Lauš
Limači 1 - Jakov Guja
Limači 2 - Luka Rubinić
Zagići 1 - Tomislav Barbarić
Zagići 2 - Luka Smiljanić

Kategorije i popis igrača za sezonu 22/23.

Juniori (U-19)

Gornji red (s lijeva na desno): Mihael Bodetić, Dino Kegalj, Tomas Baković, Toni Majić, Matija Ruškovački, Dorian Klarin, Antonio Rajić, Vito Čaić, Ivan Cvetko, Niko Cindrić, Ivan Kovačić.

Srednji red (s lijeva na desno): Matej Ivić (fizioterapeut), Luka Aračić (kondicijski trener), Antonio Kujundžić, Sven Sopić, Domagoj Vidović, Tin Miljak, Luka Vračar, Borna Graonić, Zlatan Košćević, Luka Duduković, Martin Kolar (analitičar), Ivan Kovčić (trener vratara)

Donji red (s lijeva na desno): Tin Božurić, Ante Sušak, Vilim Gec, Roko Peroš, Fran Pavlek, Ronald šiklić (pomoćni trener), Ivica Banović (glavni trener), Ante Kolak (kondicijski trener), Luka Vrbančić, Leo Rimac, Branko Pavić, Niko šepić, Lukas Zahora

 

Juniori 2 (U-18)

Gornji red (s lijeva na desno):Ante Sušak, Tomislav Ladan, Mihael Bodetić, Ivan Kovačić, Andrei Jahić, Leo Rimac

Srednji red (s lijeva na desno): Antonio Kujundžić, Dominik Badrov, Toni Majić, Sven Sopić, Tin Miljak, Ante Rozić, Bruno Putica, Jakov Džolan

Donji red (s lijeva na desno):Tin Božurić, Mateo Sertić, Leni Peternac, Matej Ivić (fizioterapeut), Marko Stojanović (kondicijski trener), Marijan Čaić (glavni trener), Marko šarlija (trener vratara), Martin Kolar (analitičar), Branko Pavić, Niko šepić, Lukas Zahora

 

Kadeti (U-17)

Gornji red (s lijeva na desno): Nikolas šimić, Filip Dropulić, Mislav Ćutuk, Leon Jakirović, Mario Blažević, Leonardo Perković, David Lagančić, Adnan Bećirović.

Srednji red (s lijeva na desno): Filip Holjevac, Karlo Pajsar, Niko Tomašević, Mark Kerin, Toni Grkinić (fizioterapeut), Dino Pervan (kondicijski trener), Paolo Pereša (analitičar), Marko Zebić, Sven šunta, Tomica Ferenčak, Stipe Duvnjak.

Donji red (s lijeva na desno):Noa Mikić, Mihael Perić, Vuk Vlahović, Petrik Horvat, Ivan Kelava (trener vratara), Ivica Landeka (glavni trener), Hrvoje Jukić (pomoćni trener), Lovro Chelfi, Karlo Zulfić, Anđelo šutalo, Jura Kordej.

 

Kadeti 2 (U-16)

Gornji red (s lijeva na desno): Petar šimun Žaja, Karlo Pajsar, Niko Tomašević, Leon Bašić, Leon Jakirović, Josip Burić, Nikola Radnić, Krešimir Radoš, Vinko Kolaković, Patrik Horvat

Srednji red (s lijeva na desno): Nino Belčić, Marin Delić, Niko Beroš, Dino škojc, Ivan Halambek (fizioterapeut), Luka Lauš (trener vratara) , Paolo Pereša (analitičar), Ivan Jurčić, Frane šeperac, Stipe Duvnjak

Donji red (s lijeva na desno): Niko Željković, Luka Kadić, Ivano Kovač, Roko Kapitanović, Filip Kalamir (pomoćni trener), Tomislav Ceraj (glavni trener), Marko Stojanović (kondicijski trener), Roko Markulin, Luka Hrvojević, Toni Kajtazi, Ivano Safundžić

 

Pioniri (U-15)

Gornji red (s lijeva na desno): Patrik Klarić, Marin Nekić, Marko Octenjak, Beppo Radić, Iason Nempis, Hrvoje Butina, Petar Krišto, Dino Delkić, Antonio Palić, Matej Hlavaty, Jona Benkotić, Leonardo Kosovec.

Srednji red (s lijeva na desno): Luka Radić, Ivan Paunović, Deen Okanović, Jakov Pervan, Luka Tuđen (analitičar), Ivan šuta (kondicijski trener), Josip Zekić (trener vratara), Ivan Halambek (fizioterapeut), Marijo Rozić, Marko Capan, Maks Barišić.

Donji red (s lijeva na desno): Ivan Kolar, Fran Kramarić, Josip Jozić, Andro Slaviček, Karlo Zirdum, Boban Đerić (pomoćni trener), Andrej Mioković (glavni trener), Marko Mlinarić (trener za individualni rad), Lovro Trupčević, Nikola Tomkić, Lovro Vrban, Tomo Mujanović, Rafael Gomez Cirino

 

Pioniri 2 (U-14)

Gornji red (s lijeva na desno): Mirko šušteršić, Mateo Bolfek, Petar Novak, Mateo Crnić, Noa Sičaja, Ivano Sučić, Emmanuel Vajda, Tibor Jantol, Matija Jakirović,

Srednji red (s lijeva na desno): Jakov Hadžić, Nikola Blažičević, šimun Baković, Ivan Novak, Noa Juriša, Juraj Zavrtnik, Noah Frgačić, Filip Viduka

Donji red (s lijeva na desno): Ivano Adžić, Josip Palić, trener vratara Josip Zekić, glavni trener Bernard šolić, pomoćni trener Matija Katalinić, Filip Nuić, Leon Talić

 

Mlađi pioniri (U-13)

Gornji red (s lijeva na desno): Filip Severinac, Lucas Kuzmanović Lastavec, Gabrijel Tomičić, Luka Tomas, Luka Komorski, Ivan Tomičić, Jura Bartolić

Srednji red (s lijeva na desno): Vinko Fran Bešlić, Kristijan Gjergji, Lovro Valentić, Rafael Barišić, Luka Perić, Ivan Anikieiev, Ferdinand Vukmanić

Donji red (s lijeva na desno): Luka Palčić, Ali Kaan, Ivan Kelava (trener vratara), Marko Cindrić (glavni trener), Matej Žirović (pomoćni trener), Bruno Todorić, Jan škreblin

 

Mlađi pioniri 2 (U-12)

Gornji red (s lijeva na desno): Bruno Bošnjak, Maro šeperac, Luka Fofić, Mark Mihaylov, Filip Franičević, Matej Klarić, Maksim Stefanov, Vilim Posilović, Manu Vidmar

Srednji red (s lijeva na desno): Rafael Perić, Jakov Đurić, Gabriel Santos, Franko Palić, Ivan Leko, Matija Tomić, Roko Drenski, Patrik Pervan, Mislav Petener

Donji red (s lijeva na desno): Iva Ljubej (psiholog), šimun Čičmak (kondicijski trener - asistent), Davor Cvetković (glavni trener), Luka Lauš (trener vratara), Toni Grkinić (fizioterapeut)

 

Limači (U-11)

Gornji red (s lijeva na desno): trener vratara Toni šušković, Mario Perković, Fran Modrić, Leon Dovečer, Ervin Žižek, Andrija Radoš, Pavao Barić, Noa Mišetić, šimun Vukojević, fizioterapeut Toni Grkinić.

Donji red (s lijeva na desno): Jozef Gjergji, Antonio Glasnović, šimun Ćevid, koordinator mlađih kategorija Miroslav Davidović, trener Jakov Guja, Petar Slavko Merdžan, Vin Barberić, Žan Barberić

 

Limači 2 (U-10) 

Gornji red (s lijeva na desno): Aleksandar Vrhovec, Franko Kosec, Toma Cajhen, Frano Semren, Vito Stiplošek, Ivan Emanuel Miljak, Lovro Vuković, Vito Pašalić

Donji red (s lijeva na desno):Roko Jelušić, Platon Paramygin, Adriano švec, Miroslav Davidović (koordinator mlađih kategorija), Luka Rubinić (trener) , Gabriel Ivančić, Luka Spajić, Marko Bošnjak

 

Zagići (U-9)

Gornji red (s lijeva na desno):Toni šusković (trener vratara), Fran Radek, Gabriel Tupek, Vito Babić, Rafael Renić, Rafael Rukavina, Marko Sikirica, Miro Davidović (koordinator mlađih kategorija)

Donji red (s lijeva na desno): Omer Hadjismajlović, Ivan Malek, Mar Benković, Tomislav Barbarić (trener), Matej Drenski, Lukas Tuđman, Emanuel Gaši

Zagići 2 (U-8)

Gornji red (s lijeva na desno): Max škrbić, Josip šarić, Andro Primorac, Nikola Grubić, Teo Mrakužić

Donji red(s lijeva na desno): Gabrijel Medved, Roko Kovač, Luka Smiljanić (trener), Nikša Pešić, Rain Rafael Da Costa