Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun
Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite
Link za ponovno postavljanje lozinke poslan je na vašu E-mail adresu. Možete zatvoriti ovu stranicu i nastaviti oporavak računa putem linka.
Registracija je uspješno izvršena. Na tvoj mail smo poslali link za potvrdu korisničkog računa.
Uspješno ste potvrdili svoj korisnički račun
Molimo odredite svoju lozinku prije nego nastavite
Odabrali ste resetiranje lozinke
Molimo postavite novu lozinku za svoj korisnički račun
Postani dio Dinamove obitelji!
Registriraj se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici
Prijavi se i uživaj u svim pogodnostima korisničkog računa na Dinamovoj stranici
Ne možeš pronaći ono što tražiš?
Možda ti pomogne nešto od sljedećeg:
Delegacije GNK Dinamo i FC Astana sastale su se na dan utakmice 1. kola UEFA Europa Konferencijske lige na službenom ručku i druženju.
U ugodnoj atmosferi delegacije klubova razgovarale su o nogometu, sportskim temama i općenitim aktualnostima te razmjenjivale međusobna iskustva. Pri kraju druženja održana je i razmjena poklona.
U sastavu delegacije Dinama bili su predsjednik g. Mirko Barišić, predsjednica uprave gđa. Vlatka Peras, te članovi g. Danijel Tomačić i g. Darko Podnar. U ime nogometnog kluba FC Astana ručku su prisustvovali glavni direktor g. Arslan Bespayev, izvršni direktor g. Baglan Yergeshev, sportski direktor g. Igor Pavliuk, te glavni direktor Zaklade Sports Qory g. Askhat Seisembek.
Susretu se pridružio UEFA-in delegat utakmice g. Haraldur Haraldsson, kao i njegov vježbenik g. Darko Cvitković te viši menadžer za stadionsku i nogometnu tehnologiju g. Pietro Chiabrera, kao i konzultant u hrvatskom veleposlanstvu u Kazahstanu, g. Mirza Dizdarević.