Dinamo – Bologna 1-1 (Mitropa kup, polufinale, prva utakmica)
U prvoj utakmici polufinala Srednjoeuropskog, Mitropa kupa, Dinamo i Bologna odigrali su u Maksimiru 1-1. Plavi su poveli u 42. minuti kad je Ivica Cvitković ubacio s krila, Dražan Jerković spustio glavom, a Slaven Zambata u punom naletu volejem zakucao u gol. U 56. je minuti popularni maksimirski branič Mirko Charlie Braun nespretno vraćao loptu vrataru Gordanu Iroviću, pritom ju je presjekao danski napadač u sastavu Bologne, Harald Nielsen, i bez problema smjestio u gol za 1-1. Upravo je Nielsen još u prvom dijelu uzdrmao vratnicu. Bologna je kasnije slavila u uzvratu s 2-1 i prošla u finale.