Rot-Weiss Essen – Dinamo 2-4
Dinamo je pobjedom zaključio uspješnu turneju po tadašnjoj Zapadnoj Njemačkoj gdje je u 11 dana odigrao pet utakmica. Zadnjega dana turnira u Essenu su svladali tada jaki domaći Rot-Weiss s 4-2. Dvostruki su strijelci bili Franjo Mara Wölfl i Aleksandar Benko. Na turneji je, zapravo, nastupila kombinirana momčad Dinama i Crvene zvezde jer je zagrebački sastav pojačalo i nekoliko igrača beogradskoga kluba. U ovoj su utakmici u Essenu, primjerice, nastupila sedmorica crveno-bijelih: vratar Ljubomir Lovrić, desni bek Mladen Kašanin, halfovi Milivoje Đurđević i Lajčo Kujundžić, “desetka” Josip Takač, lijevo krilo Branislav Vukosavljević, a s klupe je umjesto dinamovca Branka Režeka ušao i Dimitrije Tadić. Ova kombinirana momčad nastupala je pod nazivom Dinamo.