Eintracht Frankfurt – Dinamo 0-2
Još su pod imenom Gradjanski slavili u Frankfurtu čak sa 7-1, a sad su, također u prijateljskoj utakmici, svladali Eintracht u gostima i pod nazivom Dinamo. Ovaj je put bilo nešto “skromnijih” 2-0. Utakmica je odigrana na Dinamovu “proputovanju” na turnir u Švedskoj. Mrežu su tresli Dražan Jerković u 30. i Franjo Gašpert u 70. minuti. Domaća je momčad, zapravo, bila kombinacija dvaju gradskih klubova: Eintrachta i FSV-a.