Dinamo II – Trnje 3:0

Dinamo II zabio šest pogodaka u dvije utakmice

Sve je više pogodaka, atraktivnih poteza i pljeska gledatelja... Nogometaši Dinama II hvataju zalet za početak nove sezone u Drugoj HNL koja će startati za dva tjedna. U pripremnom su dvoboju na pomoćnom terenu maksimirskoga stadiona svladali Trnje 3:0, a ugodno je subotnje poslijepodne začinio Dinamov napadač Filip Mihaljević atraktivnim pogotkom sredinom prvoga poluvremena.

Zgrabio je loptu na desnoj strani suparničkoga kaznenog prostora i volejem ju iz okreta lansirao u same rašlje za 1:0.

Zgrabio je loptu na desnoj strani suparničkoga kaznenog prostora i volejem ju iz okreta lansirao u same rašlje za 1:0! Drugi je pogodak potpisao maksimirski branič Marko Stolnik u 65. minuti. Nakon Fintićeva udarca iz kuta Stolnik je bio najspretniji u gužvi u petercu i poslao loptu u mrežu. Priču je zaključio Kruno Ivančić koji se sjurio s lijeve strane i zakucao loptu u suprotni kut.

I gosti su na trenutke znali zablistati, s nekoliko su se dopadljivih driblinga i opasnih udaraca predstavili kao vrlo dobra i organizirana momčad.

Igračima Dinama II u dvije su uzastopne utakmice postigli ukupno šest pogodaka. U srijedu su na istom travnjaku pobijedili Sesvete 3:1.