FOTO i VIDEO: Posljednji trening Dinama uoči dvoboja sa Salzburgom
Liga prvaka
Nogometaši zagrebačkog Dinama odradili su posljednji trening uoči dvoboja 3. kola UEFA Lige prvaka na gostovanju kod Salzburga.
Uoči samog treninga u 18:30h trener Ante Čačić i Robert Ljubičić izašli su pred novinare i obavili posljednju press konferenciju prije utakmice.
Trener Čačić obasuo je austrijsku momčad brojnim komplimentima, ali je uz to naglasio da Dinamo ima svoje adute i kako će pokušati igrati svoju igru, te kao i svaki put, tražiti svoju šansu.
Robert Ljubičić, inače bivši igrač bečkog Rapida, prisjetio se brojnih utakmica u austrijskom prvenstvu, naglasivši snagu Salzburga, ali i iskazavši uz to nadu da će i Dinamo imati podršku s tribina te kako će se u Zagreb vratiti s pozitivnim rezultatom.
Nakon odrađene press konferencije, trener Čačić i Ljubičić spustili su se na travnjak Salzburg Arene i s ostatkom momčadi odradili posljednji trening.
Utakmica 3. kola Lige prvaka Salzburg - Dinamo na rasporedu je u srijedu 5. listopada s početkom u 18:45h i uz izravan prijenos na HRT 2.
SRETNO, PLAVI!!











